Edyta Potrząsaj

Fotografuję praktycznie od zawsze, ukończyłam z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Rozgłos przyniosła mi wystawa „Postrealna Frida”, po sukcesie której której mogłam rozpocząć swoją zawodową przygodę z fotografią.
Kilkakrotnie uczestniczyłam w grupowych wystawach fotografii, moje publikacje znajdują się w internetowych, jak i tradycyjnych wydaniach dzisiejszych magazynów takich jak: Harpers Bazaar, LNE, Fashion Inside, Viva Moda, HUF Magazine, Ellements Magazine, Confashion Magazine, Gazeta Wyborcza, Newsweek,  Lounge, Miasto Kobiet, Beauty Forum czy Hair.

Doceniona przez autorytety w świecie mody i fotografii, dziś pracuję nad swoim indywidualnym stylem łącząc jednocześnie pasję z pracą, wkładając serce w każdą sesję komercyjną jak i indywidualną. Współpracuję najczęściej z projektantami mody, markami odzieżowymi i klientami prywatnymi, budując ich wizerunek w branży.

Na co dzień ściśle związana z multibrandowym sklepem internetowym Answear.com, dla którego wykonuję zarówno packshoty jak i lookbooki z produktami ponad 300 marek znanych na całym świecie.

Prywatnie mol książkowy, miłośniczka zwierząt i natury, angażuję się w pomoc bezdomnym kotom i poszerzanie świadomości ludzi w tym temacie. Uwielbiam podróże, wycieczki, wyjazdy małe i duże a po wszystkim najbardziej cenię sobie powroty do domu. Kocham modę, dobry design, wartościową muzykę i ludzi potrafiących inspirować swoim stylem życia, jednak jako introwertyk najbardziej doceniam twórczy czas w samotności.